Geriausi Rulete koeficientai internetu

Visame pasaulyje yra trys populiarūs ruletės žaidimai. Tai apima amerikietišką, prancūzišką ir europietišką ruletę. Visų šių žaidimų bendras dalykas yra tai, kad jie pasikliauja vien tik sėkme, todėl žaidėjo šansai yra svarbiausi. Todėl, prieš nusprendžiant pasirinkti teisingą variantą, žaidėjai turėtų suprasti pergalės koeficientą.

Daugelis apžvalgininkų teigia, kad ruletės šansai yra gana dideli. Paprastai yra 38 numeriai, į kuriuos žaidėjai gali nusileisti. Todėl šansai pataikyti į vieną numerį yra vienodi 37: 1. Šiame straipsnyje bus aptarti būdai, kaip žaidėjai gali laimėti, nepaisant šių šansų.

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter
Lažybų apskaičiavimas naudojant ruletės diagramas

Lažybų apskaičiavimas naudojant ruletės diagramas

Įprasta, kad perklausantys žaidėjai teiraujasi apie pinigų sumą, kurią jie gali laimėti už ruletę. Daugeliu atvejų atsakymas dažnai skiriasi nuo ruletės varianto, kurį žaidėjai pasirenka žaisti. Štai kodėl svarbu suprasti turimas ruletės diagramas, kad suprastumėte savo šansus.

Internete yra daugybė svetainių, kuriose pateikiami tikslūs ruletės šansų skaičiavimai pagal jų variantus. Šie skaičiavimai atliekami atsižvelgiant į sumą, kurią žaidėjai gali laimėti statydami 1 vienetą. Tačiau aišku viena: amerikietiška ruletė turi mažiausią išmokų procentą, palyginti su kitais variantais.

Lažybų apskaičiavimas naudojant ruletės diagramas
Lažybų už užsienį koeficientai ir išmokos

Lažybų už užsienį koeficientai ir išmokos

Ruletėje dažniausiai būna dviejų rūšių lažybos. Tai apima statymus iš vidaus ir išorės. Kaip rodo pavadinimai, lažybos grindžiamos lažybų pozicijomis internete rastose ruletių lentelėse. Daugeliu atvejų išoriniai statymai turi didesnes galimybes laimėti. Tačiau šie mokėjimai bus mažesni, palyginti su vidiniais statymais.

Žmonės, mėgstantys žaisti saugiai ir norintys žaidimų su didesniais koeficientais, lažybos lauke yra geriausi variantai. Populiariausi išoriniai statymai yra vadinami lygiais pinigais. Paprastai šie lažybos pasiūla siekia iki 50%, ir daugelis žaidėjų juos mėgsta.

Lažybų už užsienį koeficientai ir išmokos
Viduje vykstančių lažybų koeficientai ir išmokos

Viduje vykstančių lažybų koeficientai ir išmokos

Kita vertus, vidinių statymų lažybos paprastai būna labai mažos. Tačiau jie turi daugiausia išmokų žaidėjams, kurie laimi. Tokiu atveju žaidėjai dažnai lažinsis dėl atskirų skaičių arba nedidelės skaičių grupės kaip kombinacijos. Kaip ir išoriniai lažybos, šie statymai visada priklauso nuo ruletės lentelių.

Yra šeši dažniausiai pasitaikantys vidinių statymų tipai, ty tiesioji, dalomoji, gatvės, kampo, dviguboji gatvė ir krepšelis. Tiesioginiai statymai reikalauja, kad žaidėjai lažintųsi dėl vieno numerio, dalijant statymus, lažybas sudarys du skaičiai iš 38, o gatvėje reikia lažintis dėl keturių ir tt.

Viduje vykstančių lažybų koeficientai ir išmokos
Padidinti šansus ruletėje

Padidinti šansus ruletėje

Nors ruletė priklauso tik nuo sėkmės, strateginiai žaidėjai turi didesnes galimybes laimėti žaidimuose. Iš pradžių gali atrodyti, kad žaidimas susijęs tik su žetonų perdavimu ir statymu. Tiesą sakant, po pirmo statymo žaidėjams tampa sunku valdyti savo instinktus. Vis dėlto gerai būti profesionaliam, kad išvengtumėte žlugdančių nuostolių.

Pradedantiesiems reikėtų lažintis tik dėl išorinių statymų ir laikytis minimalaus stalo. Taip pat gerai, jei amžius yra skiriamas dviem išoriniams lažyboms vienodais pinigais. Vienas statymas turėtų būti lygus, o kitas stulpelis.

Padidinti šansus ruletėje
About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis