Oficialios Rulete taisyklės

Ruletėje prekiautojas sukinėja ruletės stalą į vieną pusę, o rutulys - į kitą pusę. Žaidėjai stato statymus, nuo kurio skaičiaus kamuolys nusileis, kai ruletės stalas nustos suktis. Šis skaičius yra nugalėtojas, o teisingai lažėjęs žaidėjas laimi raundą, o prekiautojas inicijuoja kitą raundą.

Visos ruletės lentelės turės dvi dalis. Pirmame skyriuje yra numeriai. Šioje dalyje žaidėjai pateikia savo statymus. Antrame skyriuje bus verpimo numeriai. Skaičiai bus skaičiuojami nuo nulio (0) arba dvigubo nulio (00) iki 36. Nuliai yra žali, o kiti skaičiai kaitaliojasi tarp juodos ir raudonos.

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter
Lažybų tipai ruletėje

Lažybų tipai ruletėje

Daugumoje ruletės lentelių žaidėjai turės galimybę atlikti du žinomus statymų tipus: vidinius ir išorinius statymus. Viduje vykstantys statymai apima lažybas dėl skaičiaus ar skaičių grupės, pagal kurią žaidėjas nori, kad kamuolys nusileistų. Šio tipo lažybos gali būti paprastos, pvz., Kamuolys nusileis ant 3 ar 20 kišenės.

Išoriniai statymai siūlo ne ką kitą, o skaičius. Čia žaidėjas gali lažintis, kad kamuolys nusileis ant nelyginės ar net kišenės. Be to, žaidėjas gali lažintis dėl kamuolio, kad nusileistų ant raudonos ar juodos ar net žalios kišenės.

Lažybų tipai ruletėje
Lažybų statymas ant ruletės

Lažybų statymas ant ruletės

Visi ruletės žaidime dalyvaujantys žaidėjai turi pateikti savo statymus prieš prasidedant žaidimui. Dalyvis leis atviras sesijas, kuriose žaidėjai pateiks žetonus į norimas varžybas. Kai kiekvienas žaidėjas atliks savo statymą ir patvirtins, kad jis teisingas, prekiautojas pirmiausia susuka stalą, o paskui numeta kamuolį priešinga kryptimi.

Kai žaidėjas pateikia savo statymą, o prekiautojas sukinėja stalą, žaidimas vyksta sesijoje. Ši frazė reiškia, kad žaidėjas negali atsisakyti savo lažybų ir turės laukti raundo pabaigos. Žaidėjas gali palikti žaidimą prieš kitą turą.

Lažybų statymas ant ruletės
Nugalėtojo nustatymas ruletėje

Nugalėtojo nustatymas ruletėje

Taisyklės, kaip nustatyti nugalėtoją ruletės žaidime, yra labai paprastos. Turą laimėjęs žaidėjas yra tas, kuris pastatė statymą dėl laimėtojo skaičiaus ar bet kurio kito įtakos turinčio veiksnio. Kai lentelė nustoja suktis, prekiautojas peržiūri kiekvieno asmens statymą pagal rezultatą ir tuo atveju, jei yra laimėtojas (arba laimėtojai), jis arba ji paskelbs laimėtoją.

Tada prekiautojas priima statymus kitam etapui. Jei laimėtojų nėra, tai reiškia, kad visi to turo žaidėjai pralošė tą statymą. Prekiautojas pradeda kitą raundą ir imasi lažybų už jį.

Nugalėtojo nustatymas ruletėje
Žaidėjo elgesys ruletės žaidimų metu

Žaidėjo elgesys ruletės žaidimų metu

Žaidžiant ruletę, kai kurios taisyklės nurodo, kaip žaidėjai elgiasi, kaip vyksta žaidimas. Pirma taisyklė yra ta, kad žaidėjas negali atšaukti statymo, kai tik stalas pradeda suktis. Žaidėjas turi laukti ir pamatyti žaidimo baigtį.

Be to, išmokas ruletės žaidimo metu gali išmokėti tik prekybininkas. Taip pat vienintelis prekiautojas gali paliesti žaidėjų, kurie pralaimėjo, žetonus. Galiausiai, ruletės žaidime joks žaidėjas negali liesti laimėto numerio žymeklio; žaidimas taip pat tęsiasi.

Žaidėjo elgesys ruletės žaidimų metu
About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis